Ndërlidhjet

Tërmeti godet Kaliforninë


Një tërmet i fuqishëm ka goditur Los Anxhelosin. Ndërtesat janë tronditur dhe lëkundur, por nuk ka raporte të menjëhershme për dëme materiale apo të plagosur, njoftojnë dëshmitarët në vendin e ngjarjes.

XS
SM
MD
LG