Ndërlidhjet

Holbrooke mbërriti në Indi


I dërguari i posaçëm i Shteteve të Bashkuara, Rochard Holbrooke ka mbërritur në Indi në ndalesën e fundit të turneut në rajon pas vizitave në Pakistan dhe Afganistan.

Turneu i tij është pjesë e fokusimit në rajon nga ana e administratës së presidentit Barack Obama.

Holbrroke mbërriti në Indi nga Afganistani.
XS
SM
MD
LG