Ndërlidhjet

SHBA: Vritet familja pesëanëtarëshe


Policia amerikane ka gjetur në Midletown në shtetin Merilend një familje pesëanëtarëshe të vrarë. Sipas njoftimit të medieve amerikane, 34 vjeçari, Christopher Vood, ka vrarë gruan dhe tre fëmijët e tij të moshës prej dy deri në pesë vjeçe, ndërsa më pas ka bërë vetëvrasje. Policia ka thënë se në shtëpinë e viktimave janë gjetur katër letra lamtumirëse, por nuk janë dhënë detaje rreth përmbajtjes së tyre.
XS
SM
MD
LG