Ndërlidhjet

Bruksel: Takohen Shefer dhe Feith


Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jap de Hop Shefer, dhe përfaqësuesi special i BE-së në Kosovë, Piter Feith, kanë biseduar sot për bashkëpunimin e NATO-s dhe Bashkimit Evropian në ruajtjen e rendit dhe ligjit në Kosovë.

Burime të aleancës kanë bërë të ditur se është biseduar edhe për rikonfigurimin e pranisë së NATO-s në Kosovë.
XS
SM
MD
LG