Ndërlidhjet

Çeçeni: Nga sulmi vetëvrasës – 4 të vrarë


Agjencitë ruse të lajmeve raportojnë se një person e ka aktivizuar eksplozivin në trupin e vet afër disa policëve në kryeqytetin e Çeçenisë, Grozni.

Sipas informatave të para janë vrarë së paku katër policë dhe katër të tjerë janë plagosur.
XS
SM
MD
LG