Ndërlidhjet

Klose, në karantinë nga virusi A/H1N1


Ekipi i Bayernit ka njoftuar se sulmuesi Miroslav Klose dhe familja e tij janë vënë në karantinë, pasi binjakët e tij janë sëmurë nga gripi i derrit.

Klose dhe bashkëshortja e tij, Silvia, janë nën mbikqyrje dhe ende nuk është e qartë nëse do të jetë në gjendje të luajë në ndeshjen miqësore të Gjermanisë me Bregun e Fildishtë, të mërkurën e ardhshme.
XS
SM
MD
LG