Ndërlidhjet

Shqipëri: Shënohet rënia e komunizmitSot në Tiranë mbahet një tubim masiv për përkujtimin e rënies së komunizmit.

Tubimi synon të dëshmojë gatishmërinë dhe entuziazmin e shqiptarëve për të hyrë në Bashkimin Evropian. Artistët më të njohur të muzikës shqiptare, por dhe të huaj do të mbajnë një koncert me këtë rast.

XS
SM
MD
LG