Ndërlidhjet

27 të zhdukur nga aksidenti detarSë paku 27 persona llogariten si të humbur pas përplasjes së një anije pasagjerësh dhe një anije peshkimi në Gjirin e Manilës në Filipine.

Burimet filipinase thanë se 46 persona janë shpëtuar.
XS
SM
MD
LG