Ndërlidhjet

Irak: 7 të vrarëNga një seri bombash në provincën Anbar të Irakut janë vrarë shtatë persona dhe janë plagosur 10 të tjerë.

Bombat ishin vendosur në afërsi të shtëpive dhe zyrave të zyrtarëve të lartë të policisë e gjyqësisë.
XS
SM
MD
LG