Ndërlidhjet

Madrid: Arrin kombëtarja e futbollitKa arritur në këto momente në Madrid kombëtarja spanjolle e futbollit, e cila mbrëmë fitoi titullin e kampionit të botës në Afrika e Jugut 2010.
Lojtarët do të bëjnë një tur në qytet dhe do të takohen me drejtuesit e lartë të shtetit.

Ky është titulli i parë i Spanjës si kampione e botës në futboll.
XS
SM
MD
LG