Ndërlidhjet

Digjen dy fëmijë në VlorëDy fëmijë të së njëjtës familje, përkatësisht tre dhe katër vjeç,kanë humbur jetën nga zjarri që përfshiu banesën e tyre. Incidenti tragjik ndodhi në Vlorë, paraditen e sotme.

Fëmijët ishin vetëm në shtëpi kur ka ndodhur ngjarja. Policia njoftoi se ngrohësja ka shkaktuar zjarrin.
XS
SM
MD
LG