Ndërlidhjet

ShBA: Vriten 3, lëndohen 2 nga zënka në striptiz bar


Ilustrim
Dy persona kanë vdekur, kurse dy të tjerë janë lënduar gjatë një rrahjeje të mërkurën në, e cila kishte eskaluar pas zënkës që kishin brenda në një striptiz bar, njoftojnë autoritetet amerikane.

Sipas policisë, dy persona të tjerë janë lënduar gjatë të shtënave në klubin që gjendet në New Jersey.

Prokurorët thonë se në mesin e viktimave të vrarë është i biri i pronari i klubit, dhe një punëtore e tyre.

Viktima e tretë nuk është identifikuar ende, por policia beson se ishte një viktimë e rastit, që nuk kishte të bënte asgjë me zënkën.

Askush nuk është arrestuar ende për këtë ngjarje.
XS
SM
MD
LG