Ndërlidhjet

Protesta të dhunshme në Frankfurt

Protestuesit kunër masave shtrënguese në qytetin gjerman të Frankfurtit kanë vënë në zjarr makina të policisë dhe hodhën gurë në shenjë proteste për hapjen e një baze të re të Bankës Qendrore Evropiane (BQE) në këtë qytet.

XS
SM
MD
LG