Ndërlidhjet

Protestë me zhurmë ndaj politikës


Protestë me zhurmë ndaj politikës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

Shumë qytetarë në Prishtinë dhe qytete tjera kanë bërë zhurmë dhe kanë goditur enë të ndryshme nga ballkonet e tyre për të protestuar kundër krizës së fundit qeveritare. Ata kanë kërkuar nga qeveritarët që t’i lënë anash dallimet dhe të koncentrohen në luftimin e përhapjes së koronavirusit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG