Ndërlidhjet

Gruaja që u doli në krah nënave vetushqyese


Gruaja që u doli në krah nënave vetushqyese
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:44 0:00

Që nga viti 2018, Arjeta Gashi udhëheq Shoqatën e Prindërve të Ndarë, e cila ndihmon nënat vetushqyese në Kosovë. Përgjatë tre vjetëve të ekzistencës, shoqata ka ndihmuar më shumë se 230 gra. Arjeta, nënë vetushqyese, është edhe menaxhere e administratës në Operatorin e Sistemit, Transmisionit dhe Tregut të Energjisë Elektrike të Kosovës.

XS
SM
MD
LG