Ndërlidhjet

Gruaja me një biznes të rrallë


Gruaja me një biznes të rrallë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:08 0:00

Edona Demaj, nga Prishtina, qe tre vjet udhëheq një biznes për përpunimin e vajrave të përdorur ushqimorë. Vajrat e tilla llogariten si një nga ndotësit më të mëdhenj të tokës dhe ujit. Me qëllim mbrojtjen e ambientit, biznesi i Edonës i mbledh ato nga gastronomia dhe i eksporton jashtë vendit.

XS
SM
MD
LG