Ndërlidhjet

Vazhdohet në heshtje marrëveshja e përkohshme për targat


Vazhdohet në heshtje marrëveshja e përkohshme për targat
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

Kosova dhe Serbia më 21 prill dështuan të arrijnë një marrëveshje në Bruksel për targat e automjeteve. Por, ky fakt nuk e pengoi lëvizjen e lirë të qytetarëve nga të dyja anët. Çdo veturë nga Serbia që futet në Kosovë dhe anasjelltas, vazhdon t’i mbulojë simbolet shtetërore në targat automjeteve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG