Ndërlidhjet

PRISHTINË


Qeveria e Kosovës në mbledhjen e sotme ka kundërshtuar çdo lloj shtyrje të procesit të zgjidhjes së statusit të Kosovës dhe këmbëngul që procesi të vazhdojë sipas planit.
"Qeveria beson që konsultimet Prishtinë - Beograd në Vjenë do të fillojnë më 13 shkurt dhe përfundojnë më 2 mars", ka thënë shefi i zyrës për informim, Bedri Gashi.
XS
SM
MD
LG