Ndërlidhjet

TOKIO


Autoritetet japoneze e kanë shënuar këtë dimër si rekord, pasi sipas tyre është më i gjati pa reshje të borës në kryeqytetin Tokio.
Agjencia Meteorologjike Japoneze tha se që nga viti 1876, nuk ka pasur asnjë dimër më i gjatë dhe pa reshje të borës në Tokio.
XS
SM
MD
LG