Ndërlidhjet

BEJRUT


Të paktën 3 veta e kanë humbur jetën dhe 17 janë plagosur nga shpërthimi i bombave në dy autobusë në veri të Bejrutit. Shpërthimet afër qytetit Bikfaya ndodhën një ditë para shënimit të dyvjetorit të vrasjes së ish kryeministrit Rafik al-Hariri.
XS
SM
MD
LG