Ndërlidhjet

NJU JORK


James Cameroon, regjisor i filmit "Titanik" në një dokumentar të realizuar së fundi pretendon se mund të ketë gjetur varrin e Jezu Krishtit.
Cameroon në film thotë se është e mundur që Jezui të ketë pasur grua dhe një djalë.
XS
SM
MD
LG