Ndërlidhjet

BUENOS AIRES


Legjenda e futbollit, argjentinasi Diego Maradona është nën hetime për parregullsi financiare. Maradona, i cili e drejtoi Argjentinën në fitoren e kupës së botës në vitin 1986, është nën hetime për mospagim taksash dhe në Itali.
XS
SM
MD
LG