Ndërlidhjet

BEOGRAD


Jovan Zebiç, ish bashkëpunëtor i afërt i Sllobodan Millosheviqit ka vdekur, njoftuan burimet e Partisë Socialiste serbe.
Zebiç gjatë kësaj jave u përball me aktakuzën për transferim të fondeve prej miliona dollarësh në Qipro dhe disa vende tjera me urdhër të Millosheviqit, gjatë kohës kur Serbis ishte nën sanksione.
XS
SM
MD
LG