Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretarja amerikane e Shtetit, Kondolisja Rajs do vizitojë Moskën më 15 maj. Qëllimi i vizitës është të sheshojë mosmarrëveshjet rreth planeve në fushën e mbrojtjes raketore dhe për statusin e Kosovës, bën të ditur Departamenti amerikan i Shtetit.
XS
SM
MD
LG