Ndërlidhjet

PESHAVAR


Nga shpërthimi i një bombe në qytetin Peshavar, në veriperëndim të Pakistanit, janë vrarë së paku 15 vetë dhe disa të tjerë janë plagosur.
XS
SM
MD
LG