Ndërlidhjet

BAGDAD


Policia e Irakut njoftoi se sot nga shpërthimi i një makine bombë janë vrarë 18 vetë dhe plagosur afro 35 të tjerë. Shpërthimi ndodhi në një treg në një lagje shiite të Bagdadit.
XS
SM
MD
LG