Ndërlidhjet

NYON/ ZVICER


Unioni evropian i futbollit UEFA ka gjobitur Federatën Serbe të Futbollit me 33 mijë dollarë për gjuhën raciste të lojtarëve dhe simpatizantëve serb të përdorur gjatë ndeshjes së muajit të kaluar më ekipin anglez të futbollit nën moshën 21 vjeq.
XS
SM
MD
LG