Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti amerikan George Bush sot do të kalojë autorizimet presidenciale te nën presidenti Dik Çejni për shkak të një kontrolli rutinor mjekësor.
Presidenti Bush do të bëjë kolonoskopinë dhe do të jetë nën anestezi siç kishte bërë edhe në vitin 2002.
XS
SM
MD
LG