Ndërlidhjet

KABUL


Së paku 23 njerëz janë vrarë gjatë përleshjeve të 24 orëve të fundit në Afganistan. Luftimet ndërmjet militantëve dhe forcave afgane të koalicionit janë zhvilluar në afërsit të provincës së Helmandit.
XS
SM
MD
LG