Ndërlidhjet

LONDËR


Tre adoleshentë janë plagosur pas gjuajtjeve me armë zjarri nga një grup personash me fytyra të maskuara. Të lënduarit ishin një djalë 13 vjec dhe një djalë e një vajzë 18 vjecare.
Ky sulm vjen pak ditë pasi një 11 vjecar u qëllua për vdekje me armë zjarri në Liverpul derisa kthehej në shtëpi.
XS
SM
MD
LG