Ndërlidhjet

VJENË


Përfaqësuesit e treshës ndërkombëtare për Kosovën, Shteteve të Bashkuara, Bashkimit Evropian dhe Rusisë, do të takohen ndaras në Vjenë me delegacionin e Prishtinës dhe Beogradit në negociatat për statusin e Kosovës, të cilat do të zgjasin një ditë, ka bërë të ditur ministria austriake e punëve të jashtme.
XS
SM
MD
LG