Ndërlidhjet

SHKUP


Ish deputeti i zonës së Tanushës në Maqedoni, Xhezair Shaqiri, ka deklaruar per Radion Evropa e Lirë se mbrëmë ka pasur shkëmbim zjarri ndërmjet banorëve dhe policisë.
Në anën tjetër, Ministria e Brendshme e Maqedonisë nuk i ka komentuar deklaratat e z. Shaqiri, dhe ka mohuar të ketë ndërmarrë ndonjë operacion në këtë fshat.
XS
SM
MD
LG