Ndërlidhjet

LOS ANGELES


Ka arritur në 14 bilanci i viktimave nga zjarret në Kaliforni. Gjashtë kufoma u zbuluan dje në kohën kur presidenti George Bush dhe guvernatori Arnold Schwarzenegger i vizituan me helikopter zonat e goditura, dhe u zotuan se qeveria do t'u ndihmojë atyre që i humbën shtëpitë.
XS
SM
MD
LG