Ndërlidhjet

BAGDAD


Policia e Irakut njoftoi se së paku 13 vetë janë vrarë dhe mëse 50 të tjerë janë plagosur nga shërthimi i një bombe në një treg në Bagdadin Qendror. Në mesin e të plagosurve ishin edhe 6 policë.
XS
SM
MD
LG