Ndërlidhjet

AMAN


Ambasada britanike në Jordani ka njoftuar se do të jetë e mbyllur deri në një njoftim të ardhshëm, pasi ekziston rreziku i sulmeve terroriste. Lamin e bën të ditur zyra e jashtme britanike, ku zëdhënësi i saj nuk ka dhënë komente të mëtejshme por tha se mbyllja u bë për arsye të sigurisë në Jordani. Zyra gjithashtu ka paralajmëruar vizitorët britanikë në Lindjen e Mesme se teroristët mund të planifikojnë sulme kundër perëndimorëve dhe vendeve ku qëndrojnë ata.
XS
SM
MD
LG