Ndërlidhjet

KUETA


Nga luftimet ndërmjet forcave pakistaneze dhe militantëve sot janë vrarë 12 kryengritës. Luftimet janë zhvilluar në jugperëndim të Pakistanit, kur tre ushtarë e kanë humbur jetën si pasojë e rënies në një minë. Disa prej militantëve kanë arritur të iknin, thanë zyrtarët.
XS
SM
MD
LG