Ndërlidhjet

AUKLAND – ZELANDA E RE


Kryeministri britanik, Tony Blair ka bërë thirrje për një marrëveshje ndërkombëtare që të marrin masat e duhura përballë ndryshimeve klimatike. Por ai tërhoqi vëmendjen se çdo marrëveshje që nuk përfshin Shtetet e Bashkuara, Kinën dhe Indinë është e paracaktuar të dështojë.
XS
SM
MD
LG