Ndërlidhjet

PEKIN


Kina planifikon të ndalojë pirjen e duhanit në të gjitha vendet publike gjatë Lojërave Olimpike të vitit 2008.
Kina është prodhuesi dhe konsumuesi më i madh i duhanit në botë.
XS
SM
MD
LG