Ndërlidhjet

LONDËR


Këngëtari i njohur Pol Mëkartni sot ka mbushur 64 vjet. Mëkartni që ka lindur në Liverpul ishte i ri, kur duke qënë pjesë e grupit shumë të njohur Bitëllsat, kishte shkruar këngën "Kur të bëhem 64 – vjeçar".
Pol Makartni dhe Ringo Star janë anëtarët e vetëm të gjallë të grupit Bitëllsat.
XS
SM
MD
LG