Ndërlidhjet

BERLIN


Në ndeshjet e sotme eliminatore në Kampionatin Botëror të Futbollit, në orën 17.00 në Dortmund luajnë Brazili dhe Gana, ndërsa në orën 21.00 në Hanover ndeshen kombëtaret e Francës dhe Spanjës.
Fituesit do sigurojnë vendin në garat e çerekfinales.
XS
SM
MD
LG