Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Një aeroplan i Pakistanit me 41 udhëtarë dhe ekuipazhin është rrëzuar afër qendrës së qytetit Multan. Sipas raporteve të para në këtë aksident nuk ka të shpëtuar.
Aeroplani u rrëzuar vetëm disa minuta pasi që kishte fluturuar.
XS
SM
MD
LG