Ndërlidhjet

CYRIH


Futbollisti francez Zinedin Zidan është suspenduar për tri takime pas sjelljes së tij në takimin final të kampionatit botëror me Italinë. Ky vendim u bë i njohur nga Federata Botëtrore e Futbollit. Zinedin Zidan poashtu u dënua me 4 mijë e 800 euro. Futbollisti italian Marko Materaci është suspenduar për dy takime mos lojë dhe është dënuar me 3 mijë e 200 euro.
XS
SM
MD
LG