Ndërlidhjet

BEOGRAD


Në bisedimet mes udhëheqësve më të lartë të Kosovës dhe Serbisë, që mbahen në Vjenë më 24 korrik nga pala serbe do marrë pjesë kryeministri Koshtunica dhe presidenti Tadiç. Kjo është bërë e ditur sot paradite pas takimit të ekipit negociator serb, me ç'rast është thënë se në rundet e tjera të bisedimeve do të marrin pjesë një herë Tadiç dhe një herë Koshtunica.
XS
SM
MD
LG