Ndërlidhjet

Nga makthi në ëndrra: Rrëfimi i 19-vjeçares që u rrit nga SOS-nënat


Nga makthi në ëndrra: Rrëfimi i 19-vjeçares që u rrit nga SOS-nënat
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:04:43 0:00

Ana Ilazi po realizon një prej ëndrrave të saj duke u shkolluar për fizioterapi. Një pjesë të studimeve thotë se do të donte ta kryente jashtë Kosovës. Është 19 vjeçe dhe vetëm një vit më parë është ndarë nga SOS-nënat që e kanë rritur. Në një rrëfim për Radion Evropa e Lirë, Ana tregon se fuqinë për t’u bërë kjo që është sot, e ka gjetur pikërisht te këto SOS-nëna.

XS
SM
MD
LG