Ndërlidhjet

E kthyer nga Norvegjia për të bërë biznes në Kosovë


E kthyer nga Norvegjia për të bërë biznes në Kosovë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Me prejardhje nga Istogu, Ardijana Rexhaj ka jetuar 25 vjet në Norvegji. Por, tash e tre vjet, udhëheq një biznes në Kosovë. Në një rrëfim për Radion Evropa e Lirë, Ardijana tregon për motivet që e kthyen dhe planet për të vazhduar investimet në vendin ku u lind.

XS
SM
MD
LG