Ndërlidhjet

Futbollistja nga Klina që synon Real Madridin


Futbollistja nga Klina që synon Real Madridin
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Këpucët dhe veshjet sportive, topi i futbollit dhe lidhëset e flokëve e kanë shoqëruar Aurona Racajn gjatë gjashtë vjetëve të fundit. Shpejtësia dhe talenti i saj në futboll kanë bërë që ajo të marrë vëmendjen e shumë futbolldashësve në Kosovë. Është shpërblyer me disa çmime e medalje dhe tani synon suksese të tjera edhe jashtë Kosovës.

XS
SM
MD
LG