Ndërlidhjet

Motrat ambientaliste bëjnë biznes pa mbeturina


Motrat ambientaliste bëjnë biznes pa mbeturina
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

Blerinda dhe Arnita Veliu, dy motra nga Skenderaj, kanë kombinuar përvojën e familjes me njohuritë e tyre shkencore për të prodhuar çajra organikë vendorë, duke mos dëmtuar natyrën.

XS
SM
MD
LG