Ndërlidhjet

Me biznesin e nisur në kuzhinë, sot synon BE-në


Me biznesin e nisur në kuzhinë, sot synon BE-në
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:47 0:00

Arbërore Riza, vite më parë, ka nisur një biznes të produkteve organike higjienike - të parin të këtij lloji në Kosovë. Fillimisht me vetëm sapunë, biznesi i saj sot numëron dhjetëra produkte. Arbërorja, e cila në Angli ka studiuar media dhe kulturë, thotë se me prodhimet e saj, një ditë synon t’i arrijë edhe tregjet e huaja.

XS
SM
MD
LG