Ndërlidhjet

Ëndrra të përpunuara në metal e argjend: Bota e stolive të Arianës


Ëndrra të përpunuara në metal e argjend: Bota e stolive të Arianës
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

Ditët e Ariana Nilës nisin me ar dhe argjend. Qëkur ishte e vogël, ajo ka ndjekur me ëndje babanë e saj teksa ai punonte stoli të çmuara. Por, Ariana e ka çuar këtë zanat të trashëguar nga familja një hap më tutje. Tani, ajo ëndërron që krijimet e saj të shiten edhe në vende të tjera në Evropë e Amerikë.

XS
SM
MD
LG