Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Lufta në Ukrainë, protestat për rajonin e Nagorno-Karabhakut, fushata e vaksinimit kundër poliomielitit në Afganistan janë vetëm disa nga ngjarjet që shënuan javën që lamë pas, prej nga raporton Radio Evropa e Lirë dhe ju sjell fotografi më interesante. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG